67

معرفی سامانه “الو سلام مشاور”

امروزه تخصص و تجربه نقش مهمی در انجام امور مختلف پیدا کرده است. سامانه “الو سلام مشاور” با تلاش فراوان، مشاوران مجرب و باحوصله را گرد هم آورده تا به هدفی والا که همان مشاوره تخصصی آموزشی و علمیی است برسد. این مشاوران به صورت حضوری و تلفنی، در کنار شما هستند تا برای دستیابی به اطلاعات دقیق کمتر دچار مشکل شوید.
اخبار و قوانین و شیوه‌های آموزشی کشور در مقاطع تحصیلی مختلف، تغییرات بسیاری دارند که آگاهی از آنها لازمه موفقیت در تمام مقاطع است. با توجه به گستردگی این اخبار، سامانه “الو سلام مشاور” تلاش دارد تا برای ایجاد فرصت‌های همگانی مشاوره تحصیلی، اطلاعاتی دقیق و به روز از انواع روش‌های جدید برنامه‌ریزی تحصیلی، انتخاب رشته، کنکور، قوانین جدید نظام وظیفه، اخبار و قوانین دانشگاه‌ها و … در اختیار شما بگذارد.

مشاوران “الو سلام مشاور” 

“الو سلام مشاور” با مجموعه‎‌ای از بهترین و متخصص‌ترین مشاوران در تمام زمینه‌های آموزشی پاسخ‌گوی شما دانش‌دوستان می‌باشد. مشاوران این مرکز، دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری از دانشگاه‌های تهران،، تربیت‌مدرس، صنعتی‌امیرکبیر و صنعتی‌شریف می‌باشند که در همه‌ موضوعات آموزشی و تحصیلی، از مقاطع پایه و دانش‌آموزی، کنکور، انتخاب رشته و دانشگاه، برنامه‌ریزی تحصیلی، بورسیه و تحصیل در خارج از کشور، نظام وظیفه و معافیت، زبان‌های خارجی، استعدادیابی و روان‌کاوی تحصیلی و … آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره تخصصی به صورت تلفنی و حضوری به شما دانش‌دوستان عزیز می‌باشند.